פרויקטים

פרויקטים בביצוע ותכנון

פרויקטים מאוכלסים

יצירת קשר

לפרטים נא מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

הניסיון ההנדסי הרב, האיתנות הפיננסית, יכולות הביצוע הנרחבות והטיפול האישי והמסור, הם שעומדים מאחורי ההצלחה הרבה של החברה בהובלת פרויקטים מורכבים ומגוונים. תהליך התכנון והבנייה כולו מתבצע תחת קורת גג אחת – מהפגישה הראשונה ועד מסירת המפתח.

הבניינים של פגודה קוצרים הצלחות ומחמאות בכל פעם מחדש – החברה זכתה בתעודת הוקרה מראש העיר רמת-גן על איכויות אדריכליות וביצועיות הראויות להערכה.

כל פרויקט מבית היוצר של החברה מתוכנן באופן מיטבי ואופטימלי עד לאחרון הפרטים מתוך ראייה רחבה ומעמיקה של צרכי הלקוח ורווחתו. זאת בדגש על כיווני נוף ואוויר, מפתחי חלונות רחבים ביותר ,כניסת אור ושמש, חלוקה פנימית מיטבית ותיכנון מוקפד של השטחים הציבוריים בסביבת הבניין.

עיצוב חזיתות הבניינים משווה לבניינים של פגודה מראה מודרני ואלגנטי וכמובן עמידות במפגעי מזג האוויר. הבחירה בחיפויים עמידים ומתקדמים יוצרת מראה אחיד ונקי, חיבור טבעי בין החלקים של הבניין והסתרה מושלמת של כלל המערכות בבניין.

היתרונות שלנו

פגודה יוזמת ובונה את הפרויקטים שלה באופן עצמאי. עובדה זו מעניקה לה שליטה מלאה בכל תהליכי הייזום, התכנון, הביצוע והשיווק, כך שלכם הדיירים מובטחת עמידה בלתי מתפשרת בסטנדרטים של איכות, שרות ולוחות הזמנים.

פגודה – כתובת אחת לכל עניין

כחברה מובילה בתחומה, קבעה לעצמה חברת פגודה להוות בית חם ללקוחותיה ולהעניק לכל אחד ואחת מהם יחס אישי וחם, כשכל פרויקט מלווה מ-א׳ ועד ת' באופן אישי על ידי צוות יועצים מקצועי עתירי ניסיון עד קבלת המפתח לדירתכם: אדריכלים, יועצים כלכליים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים. גם אתם מוזמנים להצטרף למשפחה מאושרת של מאות לקוחות מרוצים, שרכשו בית באחד מהפרויקטים של פגודה. שביעות הרצון של הלקוחות שלנו הוא הנכס היקר ביותר שלנו.

 

פגודה – חותמת איכות לכל החיים!

בתחום ההתחדשות העירונית, מהווים יתרונותיה של פגודה שילוב יקר מפז. הנסיון הרב שנצבר בתחום הייזום, התכנון ,הבנייה, הניהול וההובלה של פרויקטיים נדל״ניים, לצד החוסן הפיננסי, מאפשרים לפגודה לפעול במהירות וביעילות ולהוות את השותף המושלם לפרויקט התחדשות עירונית(פינוי בינוי), כך שלכם הדיירים יהיה הביטחון המלא בהצלחת הפרויקט.

25 Years Stamp

לפרטים נא מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

5/5 (3 Reviews)